Pronet Alarm Sistemleri
Neden Pronet'i Tercih Etmelisiniz?

Güvenlik hissetmek ilk çağlardan günümüze kadar gelmiş olan temel ihtiyaçlarından bir tanesidir. Bu ihtiyaçları insanoğlu, tarih boyunca birbirinden farklı şekillerde karşılamaya çalışmıştır. Ancak günümüzde güvenli alan oluşturmanın ve güvende hissetmenin çok ciddi ve çok önemli olduğu açıkça görülmektedir. Fakat bu aşamada güvenlik kadar mühim ve zor bir kararda aklınıza binlerce soru işareti geliyor. Hangi güvenlik sistemini tercih etmeliyim? Piyasadaki çok sayıda marka varken neden Pronet markasını tercih etmeliyim, Pronet güvenlik neden farklı? Gibi sorular aklınızı kurcalıyor olabilir.

Yeni Nesil Güven Pronet Güvenlik

 

İçerisinde bulunduğumuz yüzyıl çok karmaşık ve tehlikelerle dolu. Bu nedenle hayatımız için, sevdiklerimiz için doğru güvenlik önlemlerini almamız gerek. Bu aşamada yapılabileceklerin en başında Pronet güvenlik hizmetleri kullanmak gelmelidir. Gelişen ve değişen dünyaya adapte olmak gerekiyor fakat bu teknolojiyi zamanında takip etmek de bir o kadar zahmetli oluyor. İşte bu bile Pronet alarm sistemini seçmeniz ve güvenliğiniz için yeni nesil güncel ve güvenilir sistemlerden yararlanmanız gerektiğini göstermektedir.  Pronet sizlere güvenilir, güncel güvenlik sunuyor.

Neden Pronet Güvenlik Sistemi?

 

Pronet güvenlik sayesinde, klasik sistemlerde olduğu gibi sisteminizdeki görüntüleri depolamak için ekstra cihaz ya da donanım zorunluluğunuz bulunmuyor. Pronet, verilerini bulut sistemi ile depoluyor. Bütün görüntüler Pronet sunucularında depolanmakta olup, istediğiniz yerden, istediğiniz zaman şifrenizle sisteminize girip kontrol edebiliyorsunuz. Kayıtları dilerseniz izler dilerseniz de bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

Pronet güvenlik beş farklı konuda koruma sağlar. Yangın durumu, gaz kaçağı durumu, su baskını durumu, hırsızlık durumu, acil yardım ve de deprem durumlarında dahi Pronet çağrı merkezi yetkilileri yakındaki ekiplerle iletişim kurar. Bunun yanı sıra sizinle iletişim kurup durum hakkında da doğru bilgilendirme yaparlar.

Ücretsiz olarak keşif gerçekleştirme ve farklı güvenlik paketleriyle birlikte her zaman çözümünüz bulunur.

Pronet Alarm İle Anahtar Bırakmaya Son

 

Sürekli değişen teknolojiyi takip etmek durumunda değilsiniz. Bunu bırakın sizin için Pronet başarılı bir şekilde yapsın.

Bunların haricinde akıllı ev sistemleri de Pronet’i seçmenizde önemli bir konu olarak karşınıza çıkar. Örneğin; siz evde yoksunuz ve eve usta ya da temizlik görevlisi gelecek. Gelecek o kişiye anahtar vermeniz gerekmez. Yalnızca sizin belirlediğiniz süre boyunca yalnızca tek kullanımlık geçici şifre belirleyerek kapı şifresini gelecek olan kişiye verebilirsiniz.  Bunun dışında evin aydınlatması, ev ısısı gibi çok sayıda özelliği akıllı telefonlardaki yer alan mobil uygulama üzerinden kontrol edebilir ya da masaüstünden şifrenizle giriş yaparak kontrol edebilirsiniz.

Sizde güvenli bir yaşam alanı oluşturmak istiyorsanız, Pronet güvenlik iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz Pronet fiyat öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak adına bizi arayabilirsiniz.

Pronet Müşteri Hizmetleri ile sizlere güvenli bir ortam oluşturmak için yardımcı olmaya devam ediyor.

Güvenlik Uzmanı
Pronet Alarm Sistemleri
Portföy Yöneticisi
whatsapp